Walne Zgromadzenia Koła - sprawozdanie

2020-01-31 //Wstecz
Walne Zgromadzenia Koła - sprawozdanie
Walne Zgromadzenie Koła czyli najważniejsze zebranie członków Koła za nami.
To na tym zebraniu wszyscy mogą się spotkać, porozmawiać o swoich sukcesach i porażkach, o taaaakich rybach ale przede wszystkim mogą wytknąć błędy w pracach Zarządu Koła czy też Zarządu Okręgu Nowy Sącz, mogą również zaproponować zmiany... I co? 
Na zebranie przychodzi 21 osób na 340 zrzeszonych w Kole....
A później czyta się o tym jak to PZW kradnie, nie zarybia itp, itd. Wypowiadają się znawcy wszelakich tematów w PZW, którzy z reguły palcem nie ruszyli w tej organizacji a lubią tylko hejtować innych w necie i siać ploty....Ech...
Zapewne frekwencja to też wina Zarządu Koła bo nie było informacji w prasie i telewizji...
A co do samego zebrania
Przedstawiono i zatwierdzono sprawozdania z działalności Zarządu Koła, Skarbnika, SSR, Sądu Koleżeńskiego, Komisji Rewizyjnej.
Zatwierdzono budżet i fundusz Koła.
Zarząd przedstawił plany działalności na 2020 rok.
Padło sześć wniosków do ZO Nowy Sącz o zmiany w przepisach, jeden w sprawach organizacyjnych. Omówiono realizację wniosków z poprzedniego "Walnego", zarybianie wód w 2019 roku i dużo innych spraw.
Koledzy z tworzonego przy Naszym Kole Podhalańskiego Klubu Karpiowego przedstawili swoje pomysły oraz cele dotyczące funkcjonowania Klubu.
Zostały wręczone nagrody dla najlepszych wędkarzy roku 2019 w dwóch dyscyplinach - muchowej o spławikowo-gruntowo-spiningowo-podlodowej.
Nagrody zostały wręczone również dla najlepszych wędkarzy w kategorii Junior w dwóch dyscyplinach - muchowej i spławikowej
Gratulujemy zwycięzcom.
Osoby które wspomagały działalność Naszego Koła w 2019 roku otrzymały pamiątkowe statuetki.
Przedstawiciel ZO Nowy Sącz wręczył pamiątkowy grawerton z okazji jubileuszu Koła - 35-lecia.
Na koniec przy wspólnym obiedzie mieliśmy okazję wymienić się naszymi doświadczeniami i obserwacjami znad wody
Zapraszamy za rok