Zaproszenie na Dzień Dziecka z wędką - już 27.05.2018

2018-04-30 //Wstecz
Zaproszenie na Dzień Dziecka z wędką - już 27.05.2018Serdecznie zapraszamy na rodzinny Dzień Dziecka z wędką. Przewidziano mnóstwo atrakcji !!
 
W naszym Kole rodzinne wędkowanie z okazji Dnia Dziecka z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Jest to wspaniała okazja by w gronie bliskich osób miło i przyjemnie spędzić niedzielę oraz zrobić z tej okazji nietypową, niecodzienną, wręcz wyjątkową atrakcję dla naszych pociech. Specjalnie na tą okoliczność do naszego stawu w Pieniążkowicach wpuszczane zostają pstrągi, a w tym roku dodatkowo także wpuściliśmy całkiem okazałe karpie, tak by dzieci mogły zaliczyć jak najczęstsze hole ryb. Oczywiście złowionego pstrąga będzie mogła nasza pociecha zabrać do domu (limit 1 szt na dziecko).

 Zawody rozegrane zostaną w trzech grupach wiekowych. Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal i dyplom a najlepsi - puchary. W czasie zmagań nie zabraknie zaplecza kulinarnego. Będą kiełbaski z ogniska, napoje i słodycze. Mamy tylko nadzieję, że aura będzie mniej kapryśna niż obecnie i dopisze jak w ubiegłych latach;)

A więc przechodząc do meritum: Dzień Dziecka Z Wędką- największa impreza roku Koła wędkarskiego nr17 - niedziela 28.05.2017 o godz.8.00 zbiórka na stawach w miejscowości Pieniążkowice. Musicie tam być koniecznie.. najlepiej całą rodziną!!!