Siedemnastka górą! Okręgowe zawody Podlodowe 10.03.2018

2018-03-10 //Wstecz
Siedemnastka górą! Okręgowe zawody Podlodowe 10.03.2018Udało się! Piękna postawa, umiejętności i przychylność wędkarskich bogów :) Mamy 1 miejsce drużynowo w Okręgowych Zawodach Podlodowych.
Spotkanie rozegrano na Jeziorze Rożnowskim w dwóch dwu godzinnych turach. Z relacji zawodników wiemy że rybki były chimeryczne w tym dniu. A jednak się udało. Kilka słów od jednego z zawodników Krzysztofa Regieca:
-Krzyśku jak wrażenia po dzisiejszym dniu?
- Brania dzisiaj były naprawdę słabe, tak naprawdę dużo w tym wszystkim naszego szczęścia , no ale umiejętności również były ważne.
- A jak oceniasz samą organizację zawodów?
- Jestem tutaj po raz pierwszy ale fajna atmosfera, dobra organizacja, jedzenie również. Aczkolwiek można również było czuć lekkie współzawodnicze napięcie. Ogólnie na ogromny plus.
- Czy mieliście opracowaną jakąś wspólną drużynową taktykę?
- Ogólnie rady naszego doświadczonego kolegi Jacka bardzo się przydały i się sprawdziły. Reszta to skupienie i cierpliwość..
- A co powiesz o innych drużynach?
- Ogólnie poziom wysoki, większości nie zdążyłem poznać. Ale cieszę się że jako Koło 17 pokazaliśmy że liczymy się na naszych wodach. Fajnie też było utrzeć nosa kilku osobom, hehee.
-Krzyśku serdecznie Tobie jak i kolegom z drużyny gratuluję i życzę dalszych sukcesów!
- Również bardzo dziękuję.
 
W składzie drużyny 17-ki, którzy wywalczyli drużynowo 1 miejsce byli:
1. Jacek Wilkus
2. Janusz Denenfeld
3. Krzysztof Regiec
 
Jeszcze raz wielkie brawa i życzymy dalszych sukcesów w wędkarstwie!